امتیاز مثبت
۰
 
مسئول کتابخانه دانشکده علوم قرآنی اصفهان خبر داد:
بیش از 8500 عنوان کتاب در کتابخانه دانشکده علوم قرآنی اصفهان
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از اصفهان، مسئول کتابخانه دانشکده علوم قرآنی اصفهان از وجود بیش از 8500 عنوان کتاب در کتابخانه این دانشکده خبر داد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۰
کد مطلب: 6742
 
 
لیلا قصابی مسئول کتابخانه دانشکده علوم قرآنی اصفهان در گفت و گو با خبرنگار ایحاء اظهار کرد: کتابخانه دانشکده علوم قرآنی اصفهان در سال 1390 آغاز به کار نموده است و در حال حاضر شامل8575 عنوان و 14300جلد کتاب می باشد.

وی در خصوص فضای کتابخانه دانشکده علوم قرآنی اصفهان گفت : کتابخانه های موجود در مخزن کتابخانه با سیستم رده بندی کنگره و به صورت قفسه باز سازماندهی شده اند.هم اکنون کتابخانه دارای دو سالن مطالعه مجزای خواهران و برادران می باشد.

قصابی در رابطه با اهمیت جایگاه کتاب و کتابخوانی بیان کرد: توصیه های رهبر معظم انقلاب درخصوص اهمیت فرهنگ کتابخوانی در کشور به لطف الهی و تلاش های رئیس دانشکده علوم قرآنی اصفهان در این دانشکده در حال ترویج می باشد.

مسئول کتابخانه دانشکده علوم قرآنی اصفهان ادامه داد: فهرست مقالات و نشریات موجود نیز در سامانه کتابخانه پارس اذرخش وارد شده است.

وی در خصوص نحوه کار و ارائه خدمات به مخاطبان در دانشکده علوم قرآنی اصفهان گفت: ارائه خدمات به مخاطبان با ارائه کارت عضویت می باشد،همچنین ساعات کار کتابخانه از ساعت 8 الی 16 بوده و دانشجویان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 45850771_031تماس حاصل بفرمایند.

Share/Save/Bookmark