امتیاز مثبت
۰
 
مراسم اختتامیه فراخوان مقاله و پایان نامه اداره کل ارشاد استان آذر بایجان غربی برگزار شد
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از خوی ، مراسم اختتامیه فراخوان مقاله و پایان نامه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی با اعلام نفرات برتر برگزار شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۶
کد مطلب: 6329
 
 
دکتر عسگر بابازاده اقدم معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم قرآنی خوی در گفت و گو با خبرنگار ایحاء از خوی با اعلام این خبر افزود: اختتامیه فراخوان مقاله و پایان نامه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی با همکاری دانشکده علوم قرآنی خوی به مناسبت گرامیداشت هفته قرآن و عترت و با شرکت اساتید حوزه و دانشگاه ،دانشجویان و طلاب در استان برگزار گردید.

دکتر بابازاده پیرامون برگزاری این اختتامیه تصریح کرد : این فراخوان در راستای تقویت و ترویج فعالیت های قرآنی مقالات و پایان نامه هایی که در یک سال اخیر با محوریت موضوعات مختلف شامل ترجمه شناسی و نقد ترجمه های فارسی قرآن کریم ، گفتمان اهل بیت علیهم السلام از لابلای آیات قرآنی ، بررسی وجوه مختلف اعجاز قرآن کریم ، قرآن کریم و پاسخگویی به نیاز های معاصر تهیه و تدوین شده اند، با همکاری دانشکده علوم قرآنی خوی برگزار شد.

وی افزود : از میان پایان نامه ها،به نفرات اول تا سوم هر کدام ده میلیون ریال و در بخش مقالات نیز سه مقاله برتر، به ازای هر کدام به ترتیب پنچ میلیون ریال ، سه میلیون ريال و دو میلیون ریال اهدا می شود .

بابازاده در خصوص نفرات برتر در دو بخش مقاله و پایان نامه ، گفت : در بخش مقالات، ولی نوروزی نفر اول ، صدیقه گلشنی نفر دوم ، نوروز امینی نفر سوم ، و در بخش پایان نامه ها زینب طغیانی نفر اول ، طاهره راستیان نفر دوم و روح الله اکبری نفر سوم از نفرات برگزیده این فراخوان بودند .
Share/Save/Bookmark