امتیاز مثبت
۰
 
فرماندار ملایر تأکید کرد؛
ضرورت استفاده از ظرفیت اساتید قرآنی در جهت گسترش فرهنگ قرآن
فرماندار ملایر با تأکید بر اینکه باید معارف عمیق قرآن در جامعه شناسانده شود، گفت: یکی از ظرفیت‌های بالای ملایر وجود اساتید و حافظان قرآن است که باید از این ظرفیت در جهت گسترش فرهنگ قرآن استفاده بیشتری شود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۸
کد مطلب: 8101
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از ملایر، باب‌اله فتحی معاون استاندار و فرماندار ملایر در سومین جلسه شورای قرآنی شهرستان ملایر، با تأکید بر اینکه باید معارف عمیق قرآن در جامعه شناسانده شود، افزود: یکی از ظرفیت‌های بالای ملایر وجود اساتید و حافظان قرآن است که باید از این پتانسیل در جهت گسترش فرهنگ قرآن استفاده بیشتری شود.

وی با تأکید بر اینکه انجام برنامه‌های خاص قرآنی در سطح شهرستان و بین آحاد جامعه یکی از راه‌های گسترش فرهنگ قرآن در جامعه است، ادامه داد: جامعه‌ای که با قرآن اُنس بگیرد به طور قطع در رفتار فردی و اجتماعی جامعه هم تأثیر می‌گذارد و همه جامعه از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند.

فرماندار ویژه ملایر با اشاره به وظیفه اعضای شورای قرآن، بیان کرد: یکی از وظایف اعضای این شورا شناساندن قرآن و معارف آن در جامعه است و در این راه تبلیغات یکی از مهمترین راهکارهاست.

فتحی تصریح کرد: شورای قرآن از مهمترین جلسات در شهرستان ملایر است و مدیران دستگاه‌های عضو حتما خودشان در جلسه حاضر شوند و بر اجرای مصوبات نیز تأکید کنند.
Share/Save/Bookmark