امتیاز مثبت
۰
 
ارائه دروس الکترونیکی در دوره تابستانی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
دوره تابستانی سال تحصیلی 99‏-98 دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به زودی برگزار می شود و برخی از دروس این دوره به صورت الکترونیکی ارائه خواهد شد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۵
کد مطلب: 11055
 
 
به گزارش ایحا، دکتر مهدی داوری، سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از برگزاری دروس دوره تابستانی سال تحصیلی 99‏-98 این دانشگاه خبر داد و گفت: برخی از دروس این دوره به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.
وی افزود: به اطلاع دانشجویان می‌رسانیم دروس اصول و مقدمات تفسیر، تاريخ تحليلي اسلام، مأخذشناسی حدیث، زبان تخصصی و آشنایی با صحیفه سجادیه، ادعیه و زیارات مأثوره به صورت الکترونیکی ارائه خواهد شد.
سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با بیان این که تاریخ انتخاب واحد برای دروس 16 تا 21 تیرماه 1399 معین شده است، ادامه داد: کلاس های این دوره نیز 28‏ تیرماه تا 22‏ مردادماه 99 برپا خواهد شد.
وی با اشاره به تاریخ برگزاری دروس الکترونیکی، خاطرنشان کرد: دروس «اصول و مقدمات تفسیر»، «تاريخ تحليلي اسلام»، «مأخذشناسی حدیث»، «زبان تخصصی» و «آشنایی با صحیفه سجادیه، ادعیه و زیارات مأثوره» به ترتیب از تاریخ 25 تا 29 مردادماه 1399 به مدت 5 روز ساعت 10 صبح برگزار می شود.
Share/Save/Bookmark