امتیاز مثبت
۰
 
با حضور نماینده فرهنگی دانشکده علوم قرآنی مشهد؛
نشست هم‌اندیشی بانوان قرآنی خراسان رضوی در مشهد برگزار شد
نشست هم اندیشی بانوان قرآنی استان خراسان رضوی با حضور رئیس ستاد سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم و مدیرکل اوقاف خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۴
کد مطلب: 10795
 
 
به گزارش ایحا، در راستای استفاده از ظرفیت های بانوان در برگزاری سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم به میزبانی مشهد در اوایل سال آینده، نشست هم اندیشی بانوان پیشکسوت و نخبه قرآنی استان خراسان رضوی با حضور مسئول امور قرآنی سازمان اوقاف و رئیس ستاد سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم و مدیرکل اوقاف خراسان رضوی در محل سالن جلسات اداره کل اوقاف استان برگزار شد.
مهدی قره شیخلو، مسئول امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در بخشی از سخنان خود در این نشست عنوان کرد: بیش از ۷۰ درصد مخاطبان برنامه‌های قرآنی در کشور بانوان هستند و طبق آماری که در سازمان دارالقرآن الکریم وجود دارد، میزان مشارکت در آزمون‌های حفظ قرآن کریم برای بانوان حدود ۸۰ درصد است و این حاکی از ظرفیت قرآنی خوب بانوان در جمهوری اسلامی است.
در این نشست و بعد از سخنرانی مسئول امور قرآنی سازمان اوقاف و همچنین مدیر کل اوقاف استان، بانوان حاضر در جلسه به بیان نکات و نظرات و پیشنهادات خود در جهت برگزاری هرچه باشکوه تر این دوره از مسابقات در جوار عترت رضوی پرداختند.
گفتنی است، طبق اظهار رئیس ستاد سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در این دوره از مسابقات ۲۰ شرکت کننده با‌نو حاضر خواهند بود.
Share/Save/Bookmark