امتیاز مثبت
۱
 
گردهمایی اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار شد
به گزارش پایگاه قرآنی – دانشگاهی ایحاء، گردهمایی اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کربم برگزار شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۶
کد مطلب: 6960
 
 
بنابراین گزارش گردهمایی اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با حضور معاونان سازمان مرکزی دانشگاه، رؤسای دانشکده های علوم قرآنی و اعضای هیأت علمی دانشگاه، در سالن همایش دانشکده علوم قرآنی قم برگزار شد
.

در ابتدای این مراسم پس قرائت آیاتی از کلام الله مجید توسط دکتر علی اصغر شعاعی عضو هیأت علمی دانشکده علوم قرآنی قم ، حجت الاسلام والمسلمین نقیب معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت های این معاونت در دانشگاه به بیان نکات مهم و ضرورت های آموزشی در کلیه دانشکده های علوم قرآنی پرداخت.


وی در ادامه به بیان نکاتی در خصوص سرفصل های آموزشی ، حق التدریس ها، نحوه گزینش اساتید ، حضور و غیاب دانشجویان و ... پرداخت.


در ادامه این مراسم کارگاه آموزشی «سامانه گلستان» توسط یکی از کارشناسان آموزشی دانشگاه برگزار شد.


پس از آن دکتر رضا امانی معاون پژوهشی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ضمن قدردانی از معاونان پیشین پژوهشی دانشگاه به ارائه گزارشی از برنامه های آینده این معاونت در دانشگاه پرداخت.


همچنین برگزاری کارگاه «آشنایی با سازوکار تبدیل وضعیت و ارتقای مرتبه اعضای هیأت علمی» از دیگر برنامه های نوبت صبح این مراسم بود.


در نوبت عصر نیز مراسم اختتامیه این گردهمایی با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی محمدی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد.


در این مراسم نیز ضمن اهدای حکم انتصاب معاون جدید پژوهشی دانشگاه،  حکم انتصاب دکتر علیرضا کاوند به سمت مدیر جدید پژوهشی دانشگاه نیز به وی تقدیم شد و از زحمات حجت الاسلام والمسلمین نقیب سرپرست پیشین این معاونت، دکتر بچاری مدیر پیشین پژوهشی و همچنین دکتر شعاعی معاون پیشین قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم قدردانی شد.

 
Share/Save/Bookmark