امتیاز مثبت
۰
 
کسب 7 رتبه برتر توسط دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در جشنواره قرآن و عترت
به گزارش خبرنگار اعزامی ایحاء به محل برگزاری مسابقات ، نمایندگان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در مجموع 5 رتبه برتر را از آن خود نمودند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۵
کد مطلب: 6122
 
 
با اعلام نتایج رشته های حضوری سی و یکمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور که ساعاتی پیش در تالار قدس کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی برگزار شد، 7 نفر از دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم موفق به کسب رتبه های برتر این دوره از مسابقات شدند.

زهرا محبی از دانشکده علوم قرآنی اصفهان در رشته حفظ کل قرآن کریم سوم شد. مجتبی بدیعی از دانشکده علوم قرآنی اصفهان در رشته حفظ 5 جزء بخش شفاهی موفق به کسب رتبه برتر شد. همچنین عاطفه سلیمانی از دانشکده علوم قرآنی شیراز در رشته دعا خوانی و سعیده یزدانی از دانشکده علوم قرآنی بجنورد در رشته حفظ موضوعی در بخش کتبی جشنواره حائز رتبه اول گردیدند.

در رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم حکیمه یاری از دانشکده علوم قرآنی مراغه، دوم و در رشته آشنایی با صحیفه سجادیه ، فرزانه طهاسبی از دانشکده علوم قرآنی میبد، سوم شدند.

شایان ذکر است مهندس احسان محمدی از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد که از دانشگاه فنی و حرفه ای به این دوره از مسابقات اعزام گردیده بود موفق به کسب رتبه اول رشته قرائت ترتیل گردید.

همچنین مجتبی فردفانی نفر اول رشته حفظ کل در سی امین جشنواره ملی قران و عترت دانشجویان کشور پس از رقابت با نفر اول این رشته در سی و یکمن دوره جشنواره ، توانست به ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم دانشجویان جهان راه یابد.

Share/Save/Bookmark