امتیاز مثبت
۱
 
درخشش دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور
دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور در رشته الهیات و معارف، با کسب 10 رتبه خوش درخشیدند.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۹
کد مطلب: 7121
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی – دانشگاهی ایحاء، دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با کسب 25 درصد از رتبه های رشته الهیات و معارف بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور  افتخاری دیگر را برای این دانشگاه کسب کردند.

 بنابراین گزارش مرحله نهایی بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی با حضور ۹۷۹ داوطلب منتخب المپیاد (متمرکز و غیرمتمرکز) برگزار شد که از این تعداد ۳۶۲ داوطلب زن و ۶۱۷ داوطلب مرد بودند.

این مرحله از المپیاد در رشته های آمار، الهیات و معارف، حقوق، ریاضی، زبان و ادبیات فارسی، زیست شناسی، شیمی، طراحی صنعتی، علوم اقتصادی، علوم تربیتی، علوم جغرافیایی، علوم زمین، فیزیک، مهندسی شیمی، مهندسی مواد و متالورژی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی کشاورزی، مهندسی برق،  مهندسی مکانیک و مهندسی عمران در تاریخ29 تیرماه برگزار شد که پس از بررسی نتایج آزمون، نفرات برتر در کلیه رشته ها از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

بنابر نتایج اعلام شده صابر جاهدی از دانشکده علوم قرآنی میبد و عاطفه سلیمانی دودجی از دانشکده علوم قرآنی شیراز به صورت سراسری و در مقطع ارشد موفق به کسب رتبه ششم شدند.

همچنین حسنا شاهسواری از دانشکده علوم قرآنی ملایر در قطب 8 نیز موفق به کسب رتبه دهم در رشته الهیات و معارف شد.

محمدرضا مؤمنی از دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه در قطب 8 ، رتبه 19 ؛ امین رضایی از دانشکده علوم قرآنی شیراز در قطب 6، رتبه 22 ؛ زهرا طاقتی احسن از دانشکده علوم قرآنی ملایر در قطب 8، رتبه 23 ؛ طاهره طیبی پور از دانشکده علوم قرآنی شیراز در قطب 6، رتبه 25 ؛ سدرا ملک آرایی از دانشکده علوم قرآنی شیراز در قطب 6، رتبه 27 ؛ محدثه سادات موسوی از دانشکده علوم قرآنی ملایر در قطب 8، رتبه 28 و همچنین جمیله رنجبر کلیبی از دانشکده علوم قرآنی بندرعباس در قطب 7، رتبه 32 را از آن خود کردند.

لازم به ذکر است از مجموع 42 رتبه در رشته الهیات، 10 رتبه از آن دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم گردید که 25 درصد از کل رتبه های این بخش را شامل می شد.
Share/Save/Bookmark