امتیاز مثبت
۲
 
اقامه نمازجمعه شهرستان مراغه به امامت رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه
نمازجمعه مراغه به امامت رئیس دانشکده علوم قرآنی این شهرستان برگزار شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۹
کد مطلب: 9570
 
اقامه نمازجمعه شهرستان مراغه به امامت رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه
 
به گزارش پایگاه قرانی دانشگاهی ایحا از مراغه، نمازجمعه این هفته شهرستان مراغه به امامت دکتر محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه و امام جمعه موقت شهرستان برگزار شد.
حجت الاسلام حمید محمدی‌راد در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان مراغه با تأکید بر لزوم تلاش برای رفع مشکلات جامعه توسط مسئولان، گفت: تکیه بر خودباوری و توجه به مسائل اقتصادی و فرهنگی زمینه‌ساز شکست توطئه‌های دشمنان است.
دکتر محمدی راد افزود: دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی از طریق فرهنگ و اقتصاد، می خواهند مشکلات عدیده ای برای جامعه و مردم ایجاد کنند.
وی ادامه داد: ایجاد ابتذال در بین جوانان و رواج اعتیاد از راهبردهای دشمنان برای تحلیل و به ضعف کشاندن نیروی انسانی کشورمان است.
رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه اضافه کرد: در زمینه اقتصاد نیز، باید به تولیدکنندگان به عنوان رزمندگان اقتصادی نگاه ویژه ای شود تا در برابر بدخواهان نظام و جامعه اسلامی بتوان ایستاد.
خطیب جمعه مراغه گفت: باید امروز تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم و در مسیر رونق تولید و اشتغال گام برداریم تا دشمنان را مأیوس کنیم.
حجت الاسلام محمدی راد با اشاره به رهنمودهای رهبری در جمع اعضای هیأت دولت، افزود: توجه به راهبردها و سخنان رهبری در وضعیت کنونی، راهگشای جامعه خواهد بود.
وی با اشاره به فرارسیدن هفته دولت ادامه داد: توجه مردم و مسئولان در زمینه رعایت حقوق متقابل ملت و دولت زمینه ساز تعالی و اقتدار ملی خواهد بود.
رییس دانشکده علوم قرآنی مراغه ضافه کرد: دولت و مسئولان کشور وظیفه دارند به عنوان حقوق ملت، در رفع مشکلات مردم، ایجاد امنیت، رفاه و عدالت تلاش کنند.
وی با اشاره به رونمایی از سامانه دفاع موشکی باور ۳۷۳، افزود: ساخت این سامانه نشان دهنده خودباوری و خودکفایی کشورمان با وجود تحریم هاست.
Share/Save/Bookmark