امتیاز مثبت
۰
 
دیدار معاون توسعه و مدیریت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با مدیرکل اوقاف همدان
معاون توسعه و مدیریت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان دیدار و گفت و گو کرد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۰
کد مطلب: 11047
 
 
به گزارش ایحا، با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، راه های همکاری بیشتر بررسی شد.
در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین فاتحی گزارشی از وضعیت موجود دانشگاه ارائه کرد و با اعلام ویژگی‌های دانشگاه اعلام داشت که دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از سه نظر متفاوت با سایر مراکز آموزش عالی است که در زمینه قرآن فعالیت می کنند، که این تفاوت ها عبارت از تنها مرکز صرفاً قرآنی دانشگاهی، شعبه محور بودن و از همه مهم تر وقف محور بودن است.
وی در ادامه گفت: با حضور آقای دکتر خاموشی در سازمان اوقاف و امور خیریه دیدگاه به روزتر و دانشگاهی محورتر در خصوص دانشگاه ایجاد شده که یکی از مهم ترین نتایج آن ایجاد سرمایه گذاری های بنیادی برای ایجاد درآمد پایدار برای دانشگاه است.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم بیان داشت: تمامی امکانات دانشگاه در اختیار برنامه های اوقاف است که هر زمان اعلام شد در اختیار اوقاف قرار می گیرد.
در بخش دیگری از جلسه، دکتر نوروزی، سرپرست دانشکده علوم قرآنی ملایر در سخنان کوتاهی مشکلات دانشکده را بیان داشت و افزود: در صورت امکان امکان انتقال خوابگاه به داخل دانشکده از طریق اوقاف پیگیری شود.
در ادامه حجت الاسلام والمسلین زین العابدینی، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان ضمن خوش آمدگویی به حضار، گفت: موقوفات ملایر که عمدتا توسط مرحوم سیف الدوله انجام شده دارای نیت قرآنی نیست، اما اداره کل آماده است تمامی امکانات خود را در جهت نیات واقفین در کمک به دانشکده علوم قرآنی ملایر انجام دهد.
در انتها پیشنهادات بسیار سازنده و مثبتی از سوی طرفین در جهت سرمایه گذاری در خصوص ایجاد درآمد پایدار در دانشکده مطرح و تصویب شد.
Share/Save/Bookmark