امتیاز مثبت
۰
 
اعلام نتایج ارزیابی فعالیت های دانشکده های علوم قرآنی در حوزه فرهنگی
به گزارش پایگاه قرآنی – دانشگاهی ایحاء، نتایج کلی ارزیابی فعالیت های دانشکده های علوم قرآنی در حوزه فرهنگی و دانشکده های برتر این ارزیابی از سوی معاونت فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم اعلام شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۰
کد مطلب: 7078
 
 
حجت الاسلام والسلمین علی قاسمی معاون فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در تشریح این خبر گفت : ارزیابی عملکرد دانشکده های علوم قرآنی در حوزه فرهنگی با هدف ارتقاء کمی و کیفی فعالیت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و جهت شناخت وضعیت فرهنگی دانشکده ها، تقویت نقاط قوت و کاستن و رفع نقاط ضعف، در پایان سال 95 با تعیین شاخص ها و معیارهای ارزیابی و بر اساس گزارش های ارسالی و رصد فعالیت‌ها، صورت پذیرفت. 


وی اظهار کرد: برای رفع خطاها و نواقص احتمالی، نتایج این ارزیابی به صورت پیش‌نویس در اختیار دانشکده‌ها قرار گرفت تا نسبت به ارسال گزارشات تکمیلی و ارتفاع اشکالات احتمالی، اقدام نمایند. از همین رو  پس از بررسی مجدد و نهایی سازی، نتایج کلی ارزیابی فعالیت‌های دانشکده‌ها در حوزه فرهنگی از سوی این معاونت اعلام گردید.


حجت الاسلام قاسمی همچنین بیان کرد : در پایان این ارزیابی ، برای یکایک دانشکده ها نتایج جزئی با تحلیل توصیفی و ارائه نقاط قوت و موارد نیازمند ارتقاء، ارسال گردید.


بنابر اعلام معاونت فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم،  دانشکده های علوم قرآنی بجنورد، شیراز، ملایر، مشهد و اصفهان به ترتیب در رتبه های اول تا پنجم این ارزیابی قرار گرفتند.
Share/Save/Bookmark