امتیاز مثبت
۱
 
مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در دانشکده علوم قرآنی شیراز برگزار شد
مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با حضور مسئولان و مدیران در دانشکده علوم قرآنی شیراز برگزار شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۷
کد مطلب: 9869
 
مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در دانشکده علوم قرآنی شیراز برگزار شد
 
به گزارش ایحا، زینب روستائی، رییس دانشکده مطالعات تطبیقی قرآن شیراز ضمن خوشامدگویی به دانشجویان جدیدالورود گفت: تحصیل در رشته های قرآنی توفیق و سعادتی از جانب خدای تعالی است و از دانشجویان خواستند قدر این موقعیت و موهبت را بدانند.
وی خطاب به دانشجویان افزود: ورود به این دانشگاه را اتفاقی ندانید و قدر این لحظات را بدانید و از فضای سالم دانشکده و معنویتی که با حضور شهیدان گمنام دو چندان شده نهایت بهره را ببرید.
عضو هیأت علمی دانشکده مطالعات تطبیقی قرآن با تسلیت ایام اربعین و دهه آخر صفر گفت: راهپیمایی اربعین مانور قدرت اسلام است و نوعی آماده سازی برای ظهور حضرت صاحب ولی عصر(عج) است که جای بسی شکرگزاری دارد.
روستائی با بیان حدیثی از پیامبر خدا(ص) که فرمودند «طالِبُ العِلمِ طالِبُ الرَّحمَةِ ،طالِبُ العِلمِ رُکنُ الإسلامِ، و یُعطى أجرَهُ مَعَ النَّبِیّینَ؛ جویاى دانش، جویاى رحمت است. جوینده دانش رکن اسلام است و پاداشش با پیامبران داده مى‏ شود»، جایگاه دانشجویان و دانشگاه را تبیین کرد و به سند چشم انداز ۱۴۰۴ دانشگاه و سند راهبردی و دوسالانه اشاره کرده و بر برداشتن گام های محکم و هدفمند برای رسیدن به اهداف و رسالت های دانشگاه تأکید کرد.
رییس دانشکده مطالعات تطبیقی قرآن شیراز با بیان اینکه دانشجویان دانشکده به لطف خداوند در سال های گذشته موفقیت های زیادی در المپیادها و آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری و عرصه های فرهنگی و قرآنی داشته اند، افزود: تمام این موفقیت ها با استفاده از همین امکانات موجود بوده است، از این رو مسیر این حرکت برای همگان هموار است.
وی در پایان برای همه دانشجویان جدیدالورود آرزوی موفقیت کرد.
Share/Save/Bookmark