امتیاز مثبت
۰
 
برندگان دومین مسابقه حفظ غیر حضوری قرآن کریم مشخص شدند
با قرعه کشی میان شرکت کنندگان در مرحله دوم حفظ غیر حضوری قرآن کریم، برندگان این دوره از مسابقات مشخص شدند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۹
کد مطلب: 8826
 
 
به گزارش پایگه قرآنی – دانشگاهی ایحاء ، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا احمدی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در تشریح این خبر اظهار کرد: در این دوره از مسابقات بیش از 400 نفر در مرحله اول ثبت نام کردند.


وی افزود: مرحله اول این دوره از مسابقه حفظ غیر حضوری، بعه صورت کتبی و همزمان در دانشکده های علوم قرآنی برگزار گردید که پس از بررسی نتایج آزمون، 187 نفر به عنوان نفرات راه یافته به مرحله شفاهی مسابقه به دانشکده ها معرفی شدند.

 
احمدی گفت: از این تعداد نیز 101 نفر به عنوان منتخب نهایی انتخاب شدند و حد نصاب نمره را کسب کردند.

 
وی در خصوص دومین دوره این مسابقات بیان کرد: این دوره از مسابقات غیر حضوری حفظ قرآن کریم در رشته های مختلف حفظ از یک جزء تا حفظ کل قرآن کریم در 18 بسته مختلف سوالات و در بخش اساتید، کارکنان و دانشجویان برگزار گردید.

 
مدیر فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در ادامه افزود: همچنین از میان کلیه شرکت کنندگان نیز، پس از قرعه کشی به 5 نفر، کمک هزینه سفر به عتبات عالیات اهدا می شود. 

                    
شایان ذکر است پس از قرعه کشی با حضور سرپرست دانشگاه، محسن رجبی از دانشکده علوم قرآنی مشهد در بخش اساتید و زهرا جبلی و زهرا محبی از دانشکده علوم قرآنی اصفهان، رقیه نقدی از دانشکده علوم قرآنی مراغه، سمیه بهارلوئی از دانشکده علوم قرآنی قم و علی اصغر توکلی مقدم از دانشکده علوم قرآنی خمین نیز در بخش دانشجویان ، برندگان کمک هزینه سفر به عتبات عالیات انتخاب شدند.

 
Share/Save/Bookmark