امتیاز مثبت
۰
 
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس:
هدف برنامه‌های گرامیداشت دفاع مقدس جذب جوانان باشد
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس با بیان اینكه ادارات و سازمان‌ها باید برنامه‌ریزی لازم جهت استفاده حداکثری از ظرفیت‌های فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی را در بزرگداشت چهل سالگی هفته دفاع مقدس داشته باشند، گفت: هدف این برنامه‌ها باید جذب مخاطبان جوان باشد.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۱
کد مطلب: 11167
 
هدف برنامه‌های گرامیداشت دفاع مقدس جذب جوانان باشد
 
به گزارش ایحا، سعید کوشکی جهرمی، استاد مدعو دانشکده علوم قرآنی شیراز و مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس در جلسه با دبیران کارگروه‌های تخصصی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس استان گفت: دبیران کارگروه‌های ستاد بزرگداشت چهل سالگی دفاع مقدس استان موتور محرک کارگروه‌ها به‌ شمار می‌روند.
وی افزود: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی است تا از رشادت‌ها و جانفشانی‌های نام‌آوران این دوران در دفاع مقدس تجلیل و از آن‌ها تکریم شود.
دبیر ستاد بزرگداشت ستاد استانی بزرگداشت چهل سالگی دفاع مقدس فارس بیان كرد: شهدا کسانی بودند که بدون هیچ‌گونه چشم داشت مادی نداشتند چرا که از بزرگترین سرمایه خود که جانشان بود گذشتند و تنها چشم‌داشت آن‌ها شهادت بود.
كوشكی تأكید كرد: ادارات و سازمان‌ها باید برنامه‌ریزی لازم جهت استفاده حداکثری از ظرفیت‌های فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی را در بزرگداشت چهل سالگی هفته دفاع مقدس داشته باشند و هدف آن‌ها جذب مخاطبان جوان و نوجوان باشد تا دستاوردهای دفاع مقدس برای آن‌ها بازگو شود.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس تصریح کرد: رؤسای کارگروه‌ها که مدیران و مسؤلان دستگاه‌ها و نهادهای استان هستند به دلیل مشغله کاری نمی‌توانند تمامی برنامه‌های کارگروه‌های بزرگداشت چهل سالگی دفاع مقدس را پیگیری كنند و این دبیران کارگروه‌ها هستند که به‌عنوان موتور محرک این کارگروه‌ها می‌توانند این برنامه‌ها را پیگیری کنند.
کوشکی افزود: اوج برنامه‌های بزرگداشت چهل سالگی دفاع مقدس استان در هفته دفاع مقدس است که برنامه‌های متنوع و متفاوتی به دلیل شرایط موجود وجود ویروس کرونا تبیین شده است که در این هفته با همکاری دستگاه‌ها و نهادهای استان برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark