امتیاز مثبت
۰
 
طرح مطالعاتی ویژه تابستان آغاز به کار کرد
به گزارش پایگاه قرآنی – دانشگاهی ایحاء ، طرح مطالعاتی ویژه تابستان از سوی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم راه اندازی شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۴
کد مطلب: 7053
 
 
حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا احمدی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم درخصوص این طرح گفت:  مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «مفاتیح الحیاة» اثر علامه جوادی آملی مدظله با هدف ارتقاء سطح علمی و معرفتی و آشنایی با اندیشه‌های دینی و سبک زندگی اسلامی ویژه ایام تعطیلات تابستان در بخش‌های دانشجویان، کارکنان و خانواده‌های آنان، اساتید هیأت علمی و خانواده‌های ایشان برگزار می‌گردد. 

 
وی در خصوص مزایای این طرح اظهار کرد : بهره‌مندی از معارف قرآن و عترت و آشنایی با سبک زندگی اسلامی، اعطای گواهی‌نامه موفقیت در دوره مطالعاتی غیرحضوری اعطاء جوایز ارزنده و ... از مهمترین مزاریای این طرح می باشد.


حجت الاسلام احمدی در خصوص نحوه برگزاری این طرح گفت: محدوده مسابقه و آزمون از صفحه 61 تا 638 کتاب «مفاتیح الحیاة» می باشد که آزمون‌ها در دو بخش غیرحضوری و حضوری برگزار خواهد شد.

وی افزود : در بخش غیرحضوری در پایان هر فصل کتاب، سؤالات به نحو مقتضی در کانال @SalambarKetabیا t.me‏/SalambarKetab بارگذاری شده و شرکت کنندگان پاسخ آن را از طریق سامانه پیامکی 5000241183 ارسال می نمایند. 


مدیر فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم همچنین بیان کرد :  بخش حضوری نیز در مهرماه با استفاده از سؤالات ارائه شده در بخش غیرحضوری در همه دانشکده‌ها برگزار خواهد شد.

 
وی در خصوص اولین آزمون بخش غیرحضوری این طرح گفت : اولین سری از سؤالات در روز چهارشنبه 14 تیر در کانال مذکور در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

 
Share/Save/Bookmark