امتیاز مثبت
۰
 
ارزیابی مقالات همایش پژوهش های قرآنی در 2 سطح علمی ترویجی و علمی پژوهشی
معاون پژوهش دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از ارزیابی مقالات دوازدهمین همایش پژوهش های قرآنی در 2 سطح علمی ترویجی و علمی پژوهشی خبر داد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸
کد مطلب: 8917
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی – دانشگاهی ایحاء، رضا امانی، معاون پژوهش دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در دوازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی، گفت: عنوان این دوره از همایش «قرآن کریم و ایمان به وعده‌های الهی» نامگذاری شده بود که سال گذشته و در دوره قبل، از پوستر این دوره از همایش رونمایی شد.


وی افزود: تا پایان مهلت مقرر برای دریافت مقالات این دوره قریب به 700 مقاله داخلی و خارجی به دبیرخانه همایش ارسال شد که از این میان ۳۶ مقاله از محققانی از کشور‌های عراق، پاکستان، عمان، لبنان، سوریه، تایلند و تونس دریافت شد و تعدادی از این مقالات در همایش همراه با ارائه سه مقاله برتر داخلی ارائه ‌شد.


معاون پژوهش دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با بیان این که امسال مسئولیت کمیته ارزیابی مقالات به دانشکده علوم قرآنی آمل واگذار شده بود، ادامه داد: امسال ارزیابی مقالات در چند مرحله و در 2 سطح علمی ترویجی و علمی پژوهشی انجام شد.


امانی بیان داشت: در مراسم اختتامیه همایش از 3 مقاله برتر بخش داخلی و 3 مقاله برتر بخش خارجی تجلیل گردید.


گفتنی است، مراسم اختتامیه دوازدهمین همایش بین المللی پزوهش های قرآنی 25 فروردین ماه در مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره) در شهر مقدس قم برگزار شد.
Share/Save/Bookmark