امتیاز مثبت
۰
 
نشست صمیمی دانشجویان دانشکده علوم قرآنی زاهدان با رئیس این دانشکده
رئیس دانشکده علوم قرآنی زاهدان ضمن حضور در خوابگاه دانشجویی با دانشجویان این دانشکده در محل خوابگاه دانشجویی دیدار کرد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۱
کد مطلب: 8827
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی_دانشگاهی ایحاء از زاهدان، این دیدار پس از اقامه نماز مغرب در محل خوابگاه دانشجویی پسران دانشکده علوم قرآنی زاهدان برگزار شد.

 
در این دیدار، دکتر کمانکش با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری افزود: در بطن این بیانیه کلیدواژه‌هایی است که شاه کلید گذر از مراحل انقلاب را به خوبی به مردم می‌نمایاند. کلیدواژه‌هایی چون جوانان، انقلابی، جهادی و سبک زندگی، روحیه ی جهادی و حرکت انقلابی از طرف مردم و به ویژه مسئولین، راه گذر از مراحل انقلاب بوده و اخذ سبک زندگی اسلامی مرکب راهواری است که لازمه حفظ این مرحله و آن حرکت خواهد بود و طلایه‌داران آنها جوانان خواهند بود.

 
وی افزود: جوانان انقلابی و دارای روحیه جهادی با سبک زندگی اسلامی هستند که می‌توانند مدیریت‌ها را به دست گرفته، دولت اسلامی را رقم زده، با ترویج این روحیه و سبک درسی مردم، جامعه اسلامی را ایجاد نموده و همه اینها در کنار هم موجبات تمدن‌سازی نوین اسلام را رقم خواهند زد.

 
کمانکش ادامه داد: بنابراین به دانشجویان توصیه می کنم تا با سرمشق قرار دادن منویات ایشان و تلاش و کوشش مضاعف در امر تحصیل علم و کمالات معنوی در این برهه ارزشمند دانشجویی در جهت ساخت آینده‌ای روشن برای خود و اجتماع(در سهم خود) تلاش نمایند.

 
همچنین در بخشی از این دیدار نیز دانشجویان به طرح مشکلات خوابگاهی و دانشجویی پرداختند و پیشنهاداتی در خصوص تعیین یکی از دانشجویان به عنوان سرپرست، افزایش نوردهی محوطه جلوی خوابگاه جهت استفاده دانشجویان در شب ، افزایش ساعات مجاز جهت خروج از دانشکده، تجهیز بیشتر سالن ورزشی و... داده شد.
Share/Save/Bookmark