امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری نشست بصیرتی در دانشکده علوم قرآنی شیراز
نشست بصیرتی به مناسبت هفته بسیج در دانشکده علوم قرآنی شیراز برگزار شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۰
کد مطلب: 10231
 
برگزاری نشست بصیرتی در دانشکده علوم قرآنی شیراز
 
به گزارش ایحا، سرهنگ پاسدار «دکتر سعید کوشکی جهرمی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس در جلسه بصیرتی که به مناسبت هفته بسیج در دانشکده مطالعات تطبیقی قرآن شیراز برگزار شد با بیان اینکه امروز در کشور امنیتی که برقرار است مدیون رشادت‌ها و از خو‌دگذشتگی‌های نیروی‌های مسلح است که بخشی از این امنیت نیز توسط بسیج برقرار می‌شود، اظهار داشت: نیروهای مسلح و بسیج در اوج اقتدار و امنیت کامل قرار دارد؛ در بعضی از موارد نیز این نیروی شجاع و ولایی مورد مظلومیت قرار می‌گیرد که این نیز از خصوصیات الهی است که شامل حال انها شده است.
وی تصریح کرد: در اغتشاشات اخیر بسیج با اقتدار وارد میدان شد و با آنها مقابله کرد و امنیت را به شهرهای درگیر برگرداند و در بسیاری از موارد نیز از سوی اغتشاشگران مورد حمله قرار گرفت.
این استاد جامعه شناس گفت: در این اغتشاشات کسانی بودند که هیچ علاقه و هویتی نسبت به شیراز نداشتند و بیشتر کسانی که دستگیر شده اند جوانانی بودند که میانگین سنی آنها  ۱۶ تا ۲۴ سال بوده است. شیراز را تخریب می کردند چون هیچ علاقه ای نسبت به آن نداشتند.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس افزود: مطالبات و خواسته‌های ولایت فقیه باید سرلوحه فعالیت‌ها قرار گیرد تا راهی که رهبری در راستای پویایی و تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی ترسیم شده به سرانجام برسد.
این استاد دانشگاه گفت: در راستای پیاده‌سازی و تحقق مطالبات رهبری در زمینه گام دوم انقلاب همه مسئولان نظام تلاش کنند و بسیج نیز در این زمینه نقش مهمی را می‌تواند به واسطه مسئولیت‌های سنگینی که بر دوش دارد ایفا کند و این نیروی ولایی در بسیاری از مشکلات جامعه پیشرو در مقابله با آنها قرار داشته است.
Share/Save/Bookmark