امتیاز مثبت
۱
 
امام جمعه موقت مراغه:
غرب تحریم‌های ناجوانمردانه علیه ایران را لغو کند
رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه با اشاره عملکرد غرب در عمل به تعهدات خود در برجام گفت: آمریکا و کشورهای اروپایی برای رهایی از این رسوایی و عهدشکنی باید تحریم‌های ناجوانمردانه علیه کشورمان را لغو کنند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۴
کد مطلب: 11753
 
 
به گزارش ایحا از مراغه، حجت الاسلام حمید محمدی راد امام جمعه موقت مراغه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مراغه افزود: تاریخ در مورد عمل نکردن کشورها به تعهدات برجامی قضاوت خواهد کرد.

وی ادامه داد: در برجام، آمریکا اولین نقض کننده تعهدات این معاهده بین المللی بوده و کشورهای اروپایی نیز راه این کشور را ادامه دادند و پیمان شکنی کردند.

حجت الاسلام محمدی راد خاطرنشان کرد: ایران در عمل به تعهدات برجامی خود سرافراز بوده و سرافکندگی برای طرف آمریکایی و اروپایی است.

امام جمعه موقت مراغه با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در جمع اعضای مجلس خبرگان رهبری افزود: ایشان در سخنان خود بر تعهد ایران در عدم دستیابی به سلاح هسته ای تاکید کردند.

وی ادامه داد: عدم تمایل کشورمان در دستیابی به سلاح هسته ای و کشتار جمعی به دلیل وجود مبانی دینی بوده لیکن از هیچ قدرتی نمی هراسیم.

خطیب جمعه مراغه با انتقاد از سیاه‌ نمایی کشور در برخی رسانه‌ها افزود: پیشرفت های پس از انقلاب اسلامی عظیم و صدها برابر پیش از آن بوده و از این رو دستاوردها و خدمات انجام شده نباید نادیده گرفته شود.

وی با اشاره به سالروز ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر اضافه کرد: تجلیل از تلاش پدران برای پرورش فرزندان در خانواده ها و جامعه مورد توجه نسل جوان قرار گیرد.
Share/Save/Bookmark