امتیاز مثبت
۰
 
با مشارکت و حضور فعال دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم؛
«سومین کنفرانس بین المللی توسعه و ترویج علوم انسانی و مدیریت در جامعه» برگزار می شود
سومین کنفرانس بین المللی توسعه و ترویج علوم انسانی و مدیریت در جامعه» با همکاری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، برگزار می شود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۵
کد مطلب: 11050
 
«سومین کنفرانس بین المللی توسعه و ترویج علوم انسانی و مدیریت در جامعه» برگزار می شود
 
به گزارش ایحا از تهران، دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در «سومین کنفرانس بین المللی توسعه و ترویج علوم انسانی و مدیریت در جامعه» مشارکت و حضور فعال خواهد داشت.
این کنفرانس توسط مرکز مطالعات و تحقیقات علوم وفنون بنیادین در جامعه و انجمن توسعه و ترویج علوم و فنون بنیادین، با حمایت مؤثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی برگزار خواهد شد.
محورهای این کنفرانس شامل: توسعه و ترویج علوم مدیریت و برنامه ریزی درجامعه؛ توسعه و ترویج اخلاق و فرهنگ اسلامی در جامعه؛ توسعه و ترویج الهیات و معارف اسلامی در جامعه؛ توسعه و ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی در جامعه؛ توسعه و ترویج زبان شناسی و آموزش در جامعه؛ توسعه و ترویج تاریخ و تمدن اسلامی در جامعه؛ و ... است.
بنا بر اعلام دبیرخانه این همایش مهلت ارسال مقاله ۲۴ آبان ۱۳۹۹؛ مهلت پرداخت هزینه ۳ روز پس از پذیرش اولیه و تاریخ برگزاری کنفرانس ۲۵ آذر ۱۳۹۹ می باشد.
اداره همکاری های علمی و بین الملل دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، از کلیه اساتید و دانشجویان دعوت به عمل آورده تا با ارسال پژوهش های خود در این همایش حضور فعال داشته باشند.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس WWW.htconf.ir مراجعه کنند.
Share/Save/Bookmark