امتیاز مثبت
۰
 
پایان رقابت برادران/برترین ها امشب تجلیل می شوند
به گزارش ستاد خبری پانزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ، پانزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم امشب با اعلام برترین های بخش برادران به کار خود پایان می دهد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۵
کد مطلب: 6947
 
 
بنابراین گزارش پس از پایان رقابت برادران در رشته های حفظ کل، 20 جزء، 10 جزء، 5جزء، 3جزء ، قرائت ترتیل و قرائت تحقیق در سه مقطع دانشجویی، اساتید و کارکنان ، حالا تنها یک گام تا پایان پانزدهمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم باقیست یعنی مراسم اختتامیه واعلام اسامی برترین ها در بخش آقایان.


این دوره از جشنواره همچون سال گذشته به صورت کاملا جداگانه ویژه خواهران و برادران برگزار شد. در این دوره 16 و 17 اردیبهشت ، مسابقات ویژه خانم ها و 18 و 19 اردیبهشت نیز ویژه آقایان برگزار گردید.  


در پانزدهمین دوره این جشنواره حدود 160 نفر در بخش شفاهی به صورت حضوری شرکت کردند که از این تعداد 85 نفر در بخش خواهران و 75 نفر نیز در بخش برادران حضور داشتند.


مراسم اختتامیه بخش خواهران یکشنبه شب در سالن همایش های مجتمع فرهنگی آموزشی امامزاده سید علی قم برگزار گردید و این مراسم ویژه برادران نیز امشب 20 اردیبهشت ساعت 21 در همین مکان برگزار می گردد.

 
 
Share/Save/Bookmark