امتیاز مثبت
۲
 
رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه:
شهیدان رجایی و باهنر تمام هستی خود را برای مردم و ارزش های انقلاب اسلامی فدا کردند
حجت الاسلام حمید محمدی راد در مراسم گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر گفت: شهیدان رجایی و باهنر تمام هستی خود را برای مردم و ارزش های انقلاب اسلامی فدا کردند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۸
کد مطلب: 9601
 
شهیدان رجایی و باهنر تمام هستی خود را برای مردم و ارزش های انقلاب اسلامی فدا کردند
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از مراغه، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه در این مراسم اظهار کرد:  شهیدان رجایی و باهنر از خدمتگزاران صدیق انقلاب اسلامی و مدافع اصلی ملت و انقلاب اسلامی در تمامی صحنه ها بودند.

حجت الاسلام حمید محمدی راد گفت: شهیدان رجایی و باهنر به غیر از خدمت هدف دیگری نداشتند و تمام هستی خود را برای مردم و ارزش های انقلاب اسلامی فدا کردند.

وی گفت: پیروزی و تداوم مقتدرانه انقلاب اسلامی ایران مرهون ایثار و از خودگذشتگی بزرگ‌مردانی همچون رجایی و باهنر است که تا لحظه شهادت به عهد الهی خود با بنیانگذار جمهوری اسلامی و پیمان آسمانی خویش با مردم مسلمان و انقلابی ایران اسلامی وفادار ماندند.

وی افزود: آن ها با اندیشه، کلام و عمل خود به اسوه‌های ایثار، خدمت و اطاعت‌پذیری از ولی‌امر مسلمین تبدیل شدند.

وی خاطرنشان کرد: بی شک ترسیم نمایی دقیق از عملکرد و ویژگی های شخصیتی این دو شهید، می تواند فرصتی برای سرمشق قرار دادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم باشد.

دکتر محمدی راد افزود: شهیدان رجایی و باهنر الگوی خدمت رسانی و ایثار هستند و مسئولان باید با الگوگیری از این ۲ شهید بزرگوار در مسیر خدمت رسانی به مردم که اولویتی مهم مسئولان است، مجدانه گام بردارند.

وی ادامه داد: با توجه به نامگذاری هفته دولت در سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت فرصتی برای بررسی عملکرد و ارزیابی دولتمردان نسبت به فعالیت ها و برنامه های خود و تقویت شاخص های مثبت و رفع معضلات و مشکلات است.
Share/Save/Bookmark