امتیاز مثبت
۱
 
یادداشتی به مناسبت هفته بسيج
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۰
کد مطلب: 7333
 
 
انقلاب اسلامي و پس از آن جمهوري اسلامي توانست تمام معادلات ظاهري جهان خواران را باطل و دسيسه هاي فكري و انديشه هاي منحرف آنان را نابود سازد.

امروز فكر و نقش جمهوري اسلامي در جاي جاي عالم اسلام و كشورهاي اسلامي نفوذ كرده و الگوي ارائه شده از سوي امام راحل(ره)،نجات گاه امت اسلامي شده است.

اگر در يمن مردم با پايمردي ايستادگي مي نمايند و اگر مردم سوريه و عراق مي توانند در مقابل داعش خبيث،مقاومت نمايندو علي رغم اشغال بيش از 70درصدكشورشان،آنان را عقب برانند و در عرض چند سال پيروزمندانه پرچم خود را در تمام شهرهاي تصرف شده به اهتزاز در آورند و اگر اسرائيلِ تا دندان مسلح، تاب مقاومت در برابر نيروهاي اندك حزب اللّه لبنان را ندارند، همه و همه در يك رمز نهفته است و آن حضور نيروهاي مردمي برخواسته از ملت در كنار ارتش آن كشور براي دفاع از تماميت ارضي و ديني بوده است.

اين سبك و روش برخواسته از سخن و الگو دهي امام راحل(ره) است كه براي جبران كاستي هاي نظامي در كشور ايران كه در معرض هجوم بدخواهان قرار داشت طرح بسيج مردمي را ارائه و دستور فرمودند.

در حال حاضرنيز اين نيروي مردمي علاوه بر دفاع از ارزشهاي ديني در كشورهاي عراق و سوريه به سازندگي و كمك رساني به محرومان و نياز هاي اساسي كشور همت گمارده است.

اين شجره طيبه هميشه زنده است زيرا باروري و آبياري آن توسط جوانان مومن و انقلابي و با انگيزه ديني صورت گرفته و خواهدگرفت.

اينجانب هفته بسيج را خدمت تمامي بسيجيان عزيز خصوصا تمامي اعضا پايگاه بسيج شهيد اصغر ملكي دانشكده علوم قرآني اصفهان تبريك عرض مي نمايم.

سيد احمد سجادي رئيس دانشكده علوم قرآني اصفهان
Share/Save/Bookmark