امتیاز مثبت
۰
 
انجام فعالیت های فرهنگی در سال تحصیلی 98-97 در دانشکده علوم قرآنی اصفهان
کارشناس فرهنگی دانشکده علوم قرآنی اصفهان عملکرد فرهنگی و قرآنی این دانشکده در سال تحصیلی 98ـ97 را تشریح کرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۶
کد مطلب: 9341
 
انجام فعالیت های فرهنگی در سال تحصیلی 98-97 در دانشکده علوم قرآنی اصفهان
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از اصفهان، مجتبی میرزاخانی، کارشناس فرهنگی دانشکده علوم قرآنی اصفهان در گفت و گویی عملکرد فرهنگی و قرآنی این دانشکده در سال تحصیلی 98ـ97 را تشریح کرد.
کارشناس فرهنگی دانشکده علوم قرآنی اصفهان با بیان اینکه در سال تحصیلی 98-97  صد و هفتاد و دو فعالیت ثبت شده در درگاه فرهنگی وزارت علوم ثبت و تأیید شد، بیان داشت: به لطف الهی و همکاری مسئولین دانشکده این فعالیت ها در سرفصل های مختلف از جمله «سیاسی، فرهنگی، قرآنی، برگزاری برنامه های آموزشی و جمعی، برگزاری اردوهای زیارتی مشهد، قم و جمکران، اردوی راهیان نور، اردوی زیارتی و سیاحتی کاشان و بازدید از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، برگزاری یادواره شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، برگزاری مراسمات مذهبی و ملی، برگزاری کلاس های آموزش روخوانی و روانخوانی، تجوید و برگزاری محافل انس با قرآن کریم و ... انجام گرفت.
میرزاخانی همچنین از زحمات رئیس و معاون دانشکده تشکر کرد و گفت: در دانشکده اصفهان رئیس و معاون دانشکده از جمله افراد دلسوز و دغدغه مند در حوزه فرهنگی هستند و این مسأله بارها در جلسات شورای فرهنگی با تصمیمات عالی در پیشبرد اهداف فرهنگی اثبات شده است.
گفتنی است، دانشکده علوم قرآنی اصفهان در سال تحصیلی 97-96 رتبه نخست در ارزیابی کارشناسان فرهنگی و همچنین رتبه نخست در مجموع جشنواره قرآن و عترت دانشگاه را کسب کرد.
Share/Save/Bookmark