امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری شورای اداری در دانشکده علوم قرآنی خوی
دومین جلسه شورای اداری دانشکده علوم قرآنی خوی در سال 98 برگزار شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۶
کد مطلب: 9062
 
برگزاری شورای اداری در دانشکده علوم قرآنی خوی
 
به گزارش پایگاه قرآنی- دانشگاهی ایحاء از خوی، جلسه شورای اداری در دانشکده علوم قرآنی خوی با موضوع صرفه جویی و با حضور سرپرست، معاونین و کارکنان، در محل سالن کنفرانس دانشکده برگزار شد.
مسئول روابط عمومی دانشکده علوم قرآنی خوی با اعلام این خبر، افزود: در ابتدای این جلسه دکتر بابازاده اقدم سرپرست دانشکده به رسم همیشگی ضمن تشکر مجدد از زحمات همه همکاران نکاتی را درباره جدی گرفتن دعوت به جلسات شورای اداری، شناخت کامل مسئولیت و مسئولیت پذیری، داشتن نظم در انجام فعالیت همکاران، یادآور شد.
در ادامه سرپرست دانشکده با اشاره به نامه ارسالی از سوی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم مبنی بر صرفه جویی و با اشاره به مسائل اقتصادی کشور، بر رعایت صرفه جویی هر چه بیشتر همکاران و بیان نمونه هایی از رعایت صرفه جویی تأکید کرد.
در ادامه جلسه آقای نعلبندی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشکده ضمن بیان مصادیق دیگر از صرفه جویی به دقت در امانتداری اموال و حسن نظارت سرپرستان خوابگاه ها در امور خوابگاهی اشاره کرد.
دکتر خانی کلقای معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده نیز با مصوب کردن عدم چاپ کاغذی نشریات دانشجویی پرسمان و نجوای قلم، گام عملی در راستای صرفه جویی در بحث هزینه برداشت.
در این جلسه مقرر شد همه کارکنان در 31 اردیبهشت ماه در جلسه ای مبنی بر ارائه گزارش از انجام فعالیت ها و پیشنهادات مربوط به حوزه صرفه جویی شرکت کنند.
Share/Save/Bookmark