امتیاز مثبت
۰
 
داوران بخش شفاهی سی و یکمین جشنوراه ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور معرفی شدند
به گزارش پایگاه قرآنی – دانشگاهی ایحاء ، اسامی داوران بخش شفاهی سی و یکمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور از سوی دبیرخانه این جشنواره اعلام شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۳
کد مطلب: 6083
 
 
بنابراین گزارش در بخش برادران و در رشته قرائت تحقیق و ترتیل قرآن کریم ، محمدرضا ستوده نیا در بخش تجوید ، غلامرضا شاه میوه در بخش لحن ، حمید هروی در بخش صوت ، سیدجواد سادات فاطمی در بخش وقف و ابتدا ، حسن ربیعیان و سید مجتبی سادات فاطمی نیز به عنوان اساتید راهنما می باشند.

در رشته حفظ قرآن کریم ، مهدی حسنی در بخش حسن حفظ ، مهدی قره شیخلو در بخش تجوید ، حمید شاکرنژاد در بخش لحن ، علی اکبر ملکشاهی در بخش صوت ، حسن حکیم باشی در بخش وقف و ابتدا ، جواد رجایی و رضا جاویدی هم به عنوان اساتید راهنمای این رشته هستند.

در رشته تواشیح ، اذان و دعاخوانی مهدی دغاغله ، ناصر دغاغله ، محمدحسین سعیدیان ، جواد پناهی و حسین علی شریف به عنوان داوران این بخش انتخاب شدند.

حاتم زندی ، مهدی ستودیان و فرید مؤمن زاده نیز داوران رشته آیین سخنوری می باشند.

همچنین در بخش خواهران نیز در رشته های قرائت تحقیق ، ترتیل قرآن کریم و دعاخوانی ، معصومه عباسی نظری در بخش تجوید ، راضیه جمالی در بخش لحن ، نجات صحاف در بخش صوت ، نسرین نافذکلام در بخش وقف و ابتدا ، راحله اسکندری و منیره  افکاری نیز به عنوان اساتید راهنما معرفی شدند.

در رشته حفظ قرآن کریم ، زهرا صریحی نژاد در بخش حسن حفظ ، زهره صالحی در بخش تجوید ، ناهید سلطانی در بخش لحن ، فرشته نافذ کلام در بخش صوت ، مریم خطیب در بخش وقف و ابتدا ، زهرا افخمی و زهیدا رشیدی به عنوان اساتید راهنما در این بخش می باشند.

حاتم زندی ، مهدی ستودیان و فرید مؤمن زاده نیز داوران رشته آیین سخنوری در بخش خواهران می باشند.

 
 
 
Share/Save/Bookmark