امتیاز مثبت
۰
 
معرفی برگزيدگان دانشكده علوم قرآني مشهد در بخش معارفي جشنواره قرآن و عترت
برگزيدگان دانشكده علوم قرآني مشهد در بخش معارفي جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم معرفی شدند.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۰
کد مطلب: 9152
 
 
با اتمام برگزاري آزمون هاي بخش معارفي هفدهمين جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن كريم، منتخبين اين مرحله در گروه هاي دانشجويان، اساتيد، كاركنان و خانواده ها معرفي شدند و دانشكده علوم قرآني مشهد موفق به كسب 3 مقام اولي، 5 مقام دومي و 3 مقام سومي شد.
بنابراين گزارش در بخش دانشجويان آقاي ايمان وند موفق به كسب رتبه اول در رشته حفظ موضوعي، خانم مريم ساده موفق به كسب رتبه اول در رشته آشنايي با احاديث، خانم مرضيه تالي طبسي موفق به كسب رتبه اول در رشته آشنايي با نهج البلاغه، خانم مهديه راهبر حائز رتبه دوم در رشته آشنايي با ترجمه و تفسير قرآن، خانم الهه عرب كنگان حائز رتبه دوم در رشته آشنايي با سيره معصومين(ع)، خانم نيره پارسائيان حائز رتبه دوم در رشته پرسمان معارفي و آقاي رضا محقق عطائي موفق به كسب رتبه سوم در رشته احكام شدند.
در بخش كاركنان نيز آقاي هادي فرخنده نژاد در رشته آشنايي با سيره معصومين(ع) و آقاي هادي مهتابي در رشته احكام رتبه سوم را كسب نمودند.
همچنين در بخش اساتيد آقاي محسن رجبي در رشته آشنايي با ترجمه و تفسير قرآن و خانم كبري راستگو در رشته آشنايي با نهج البلاغه حائز رتبه دوم شدند.
لازم به ذکر است، معرفی دانشجویان برتر در هر رشته به معنی راهیابی آنها به مرحله ملی نیست و جهت معرفی نفرات راه یافته به مرحله ملی، آزمون جدیدی از نفرات برتر هر رشته که توسط معاونت فرهنگی دانشگاه اعلام می شود برگزار خواهد شد و از بین آنها 3 نفر به مرحله ملی معرفی خواهند شد و عدم شرکت در این مرحله به منزله انصراف از حضور در مرحله ملی خواهد بود.
Share/Save/Bookmark