امتیاز مثبت
۰
 
همایش منطقه‌ای «مشاهیر قرآنی یزد» برگزار می‌شود
دبیر اجرایی همایش منطقه ای مشاهیر قرآنی یزد از برگزاری این همایش در استان یزد خبر داد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۸
کد مطلب: 7119
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از میبد، مجتبی محمدی مزرعه شاهی، دبیر اجرایی همایش منطقه‌ای مشاهیر قرآنی یزد در گفت‌وگو با خبرنگار ایحاء، اظهار کرد: همایش مشاهیر قرآنی یزد با هدف معرفی اساتید و بزرگان قرآنی یزد در چهار محور برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: آشنایی با شرح حال مشاهیر قرآنی یزد، آشنایی با نقطه نظرات تفسیری مشاهیر قرآنی یزد، نقد و بررسی دیدگاه های مشاهیر قرآنی یزد، نگاهی به تجلی قرآن در آثار شاعران و ادیبان یزد از محورهای این همایش است.

محمدی مزرعه شاهی با اشاره به اینکه منظور از مشاهیر قرآنی چهار گروه مفسران، شاعران، حافظان و قاریان است گفت: سیدمصطفی موسوی رئیس همایش ، محمدمهدی خواجه پور دبیر همایش ، محمدعلی حیدری دبیر علمی همایش و مجتبی مزرعه شاهی دبیر اجرایی همایش هستند.

وی آخرین مهلت ارسال مقالات را ۲۰ مهرماه سال جاری اعلام کرد و گفت: افراد می توانند مقالات خود را به ایمیل همایش به آدرس qurani.mashahir۱۳۹۶@gmail.com ارسال کنند.

عضو هیأت علمی دانشکده علوم قرآنی میبد تصریح کرد: از مقالات ارسالی سایر استان‌ها ذیل محورهای همایش نیز استقبال می شود.

محمدی مزرعه شاهی با اشاره به اینکه این همایش آبان ماه سال جاری در محل دانشکده علوم قرآنی میبد برگزار خواهد شد گفت: افراد برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت این همایش به نشانی qurani-mashahiryazd.blog.ir مراجعه کنند.
Share/Save/Bookmark