امتیاز مثبت
۰
 
پذیرش مقاله دانشجوی دانشکده علوم قرآنی شیراز در دومین کنگره نوآوری و تحقیق در علوم انسانی
«مقاله ادیان ایرانیان از ابتدا تاکنون» نوشته دانشجوی کارشناسی دانشکده شیراز در دومین کنگره بین المللی نو آوری و تحقیق در علوم انسانی و اسلامی isc پذیرش شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۷
کد مطلب: 10199
 
 
به گزارش ایحا، «مقاله ادیان ایرانیان از ابتدا تاکنون» توسط مرتضی نداف دانشجوی کارشناسی دانشکده مطالعات تطبیقی قرآن شیراز در دومین کنگره بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم انسانی و اسلامی isc پذیرش شد.
وی درباره این مقاله گفت: مقاله ای که بنده این بار نوشتم فرق اساسی که داشت این بود که با توجه به رشته ای که هستم، این بار به جای بحث های قرآنی در حوزه ادیان و عرفان مطالعه و بررسی داشته ام اما  در قرآن نیز بررسی کردم.
موضوع ادیان ایرانیان در این مورد است که درباره سه دین ایرانی یعنی ابتدا، مهرپرستی(میتراییسم)، زرتشت، مسیحیت و اسلام بحث می کند که تا به سرانجامی برسد که براساس قرآن که می‏ فرماید(الیوم اکملت لکم دینکم و..) دین اسلام کامل ترین و با صلابت ترین دین محسوب می‏ شود اما متأسفانه جامعه رو به زوال است البته درصد مسلمانان را عرض می‏ کنم که ان شاءالله امیدواریم با تلاش مبلغین دین به این امر مهم(فزونی مسلمانان) دست پیدا کنیم.
و نکته آخر قابل توجه این است که در این گواهی ارائه و حضور در کنگره، نام دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم خوش درخشیده است.
و حرف آخر اینکه امیدوارم جوانان کشور ما همچنین خودم روز به روز به علممان بیفزاییم و با توجه به صحبت های مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب علم و پژوهش را در سطح کشور جمهوری اسلامی ایران محقق و شکوفا کنیم.
Share/Save/Bookmark